Erfa-møde for varmeforsyninger

Redmark inviterer i samarbejde med N1 og advokatfirmaet Energi & Miljø til erfa-møde for varmeforsyninger.
Udover det altid givende ved et netværk mellem værkerne, har vi sat et par programpunkter på dagsordenen.
Marc Burslem, N1 vil give en opdatering på den aktuelle situation i forhold til varmeværkernes muligheder eller mangel på samme for tilslutning til elnettet.
Asger Janfelt, Energi & Miljø vil holde et indlæg om muligheder og udfordringer i samarbejde eller fusioner af varmeværker set fra et juridisk perspektiv, og Redmark supplerer med overvejelser om samarbejde eller fusioner set fra revisors stol.
Redmark er vært for morgenkaffe og frokost.
Det er gratis at deltage.
Vi gør opmærksom på, at fotografering og filmning kan finde sted under arrangementet, hvor materialet kan blive brugt i markedsføring. Hvis du ikke ønsker at blive fotograferet eller filmet, beder vi dig venligt kontakte en af vores medarbejdere på dagen.

